Школска слава Свети Сава

У Основној школи ,,Вук Стефановић Караџић“ у Старчеву је поводом Светог Саве, школске славе уприличена приредба у оквиру које је приказан живот и дело највећег српског просветитеља.

Свети Сава је непресушни извор инспирације, подршке, утехе и поноса на сваком пољу наше делатности, а пре свега у просвети, образовању и култури.

У програму су учествовали ученици од првог до четвртог разреда, школски хор,солиста Миона Видић, а програм је водила ученица седмог разреда Александра Арсић.

Да светосавска свечаност буде успешно релизована допринео је тим учитељица и наставника: Тања Целин, Снежана Антонијевић, Вида Поповић, Славица Козаченков, Дорика Журбан,Весна Ђорђевић као аутор, координатор и реализатор, вероучитељ  Алексанадар Миљковић и наставник музичке културе Жанијел Шубља.