All for Joomla All for Webmasters

Посета школи "Олга Милошевић"

Крај школске године обележила је посета првака наше школе, у пратњи директора Тасић Саше, учитељице Ђорђевић Весне, психолога Анкић Јелене и професорке физичког васпитања Маринковић Драгане, школи "Олга Милошевић" у Смедеревској Паланци.

Домаћини су били ученици одељења II-2 са својом учитељицом Јовичић Тањом, педагогом Живковић Биљаном и директором школе Димитријевић Дарком. За госте је припремљен занимљив садржај који је обухватио упознавање, обилазак школе, као и различите едукативне и спортске активности.

Ова посета је протекла у изузетној пријатној атмосфери, испуњеној осмесима, новим пријатељствима и лепим успоменама.