Крај школске године обележила је посета првака наше школе, у пратњи директора Тасић Саше, учитељице Ђорђевић Весне, психолога Анкић Јелене и професорке физичког васпитања Маринковић Драгане, школи "Олга Милошевић" у Смедеревској Паланци.
Домаћини су били ученици одељења II-2 са својом учитељицом Јовичић Тањом, педагогом Живковић Биљаном и директором школе Димитријевић Дарком. За госте је припремљен занимљив садржај који је обухватио упознавање, обилазак школе, као и различите едукативне и спортске активности.
Ова посета је протекла у изузетној пријатној атмосфери, испуњеној осмесима, новим пријатељствима и лепим успоменама.
